ODTÜ TEKNOKENT

Yeni Fikirler Yeni İşler Demo Day’e sayılı günler kaldı.

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen Türkiye’nin en başarılı hızlandı...

Tarih 09.10.2017

Küresel çapta rekabet edebilecek girişimciler çıkarmayı hedefleyen ve bu bağlamda global ayağı da olan programın ön-hızlandırma ve hızlandırma süreci ODTÜ TEKNOKENT’in San Francisco hızlandırma ve yatırım şirketi GROWTH CIRCUIT iş birliğiyle UC Berkeley ve Draper Üniversitesi ortaklığında gerçekleşti. YFYİ ön hızlandırma programı UC Berkeley eğitmenleri tarafından verilirken, hızlandırma süreci ise Dünya’nın en prestijli girişimcilik merkezlerinden birisi olan Draper Üniversitesinin Silikon Vadisi kampüsünde gerçekleşti.

Geleceğe yön verecek girişimlerin konuşulacağı YFYİ Demo Day’i 14 Ekim 2017 Cumartesi günü 09:00’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Katılımcılar etkinlik boyunca, teknoloji tabanlı girişimcilikteki son gelişmelerden haberdar olma, bu yılki YFYİ girişimcilerini ve ODTÜ TEKNOKENT ’in girişimcilik programlarını tanıma fırsatı elde edecek. ODTÜ TEKNOKENT ‘in hızlandırma ve yatırım şirketi GROWTH CIRCUIT başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen yatırım ağlarının katılacağı final töreninde yatırımcılar ile sohbet etme imkânı yakalayabilecek. Ayrıca, Türkiye girişimcilik ekosisteminde yer alan yöneticiler ve akademisyenlerin yanı sıra, uluslararası girişimcilik ekosistemindeki profesyoneller ile birbirinden yenilikçi iş fikirlerine sahip girişimcilerle de bir araya gelebilecek.

Etkinliğe katılmak, yenilikleri takip etmek ve teknoloji dünyasında kendinize yer ayırtmak için www.yfyi.com adresi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara