ODTÜ TEKNOKENT

YD Yazılım “İstihdam Ödülü” nün sahibi oldu.

ODTÜ TEKNOKENT firması YD Yazılım, Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından düzenlenen “İstihd...

Tarih 02.05.2017

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine başlatılan İstihdam Seferberliği kapsamında gerçekleştirilen çalışma ile sayısal ve oransal açıdan en yüksek istihdam artışını sağlayan ASO üyeleri “İstihdam Ödülleri” nin sahibi oldu.


ASO 1. OSB’de gerçekleştirilen ve Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ak Parti İl Başkanı Nedim Yamalı, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Müsiad Ankara Başkanı İlhan Erdal, üst düzey bürokratlar ve çok sayıda sanayicinin katıldığı ödül töreninde ODTÜ TEKNOKENT firması YD Yazılım, oransal olarak en yüksek istihdam artışı sağlayan firmalar kategorisinde ödüllendirildi. 


2003 yılında ODTÜ TEKNOKENT’te faaliyetlerini sürdürmeye başlayan YD Yazılım’ın ana faaliyet konusu; ileri teknoloji ürünler, yüksek katma değerli yayımlar ve projeler üretmek. Firma ayrıca 2005 yılından bu yana, uzaktan eğitim projeleri, özel sektör ve kamu sektöründe ihtiyaca yönelik yazılım projeleri ve teknolojik çözümler üzerinde çalışıyor. YD Yazılım, Ankara Büyükşehir Belediyesi için geliştirdiği Mavi Masa Çağrı Merkezi ve Kurumsal İş Yönetim Sistemi ile belediyenin hizmet sınırları içerisindeki vatandaşa web, mobil, sosyal medya ve birçok kanaldan ulaşılmasını ve hizmet verilmesini sağlıyor. Firma, Teknokent Bilgi Sistemleri dendiğinde akla gelen ilk firma olma özelliğine de sahip. 

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara