ODTÜ TEKNOKENT

ODTÜ TEKNOKENT şirketleri “Bilişim 500” listesinde

Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan İlk 500 Bilişim Şirketi araştırm...

Tarih 28.08.2018

Bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen “Bilişim 500 – İlk Beş Yüz Bilişim Şirketi Araştırması”nda, 2017 yılı satış gelirlerine göre “İlk 500 Bilişim Şirketi” arasında ODT TEKNOKENT şirketleri Netaş, Koç Sistem, Innova Bilişim, Havelsan, Atos Bilişim, Intertech, Arvento, Aydın Yazılım, Asis Elektronik, Biznet Bilişim, Başarsoft, Prota Bilgisayar, RKSoft, Verisis, ICTerra, Milsoft, Simsoft, Esri Türkiye, Mebitech Bilişim, Age Bilişim, YD Yazılım, Bites Savunma ve Armakom yer aldı.

"İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017" ödülleri, BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey ve BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe'nin katılımıyla düzenlenen törende sahiplerini buldu.

BİLİŞİM 500 nedir?

‘’Bilişim sektöründe gündem ve katma değer sağlama’’ misyonu ile yapılanmış olan Şirketler Grubu, uzun yıllardan bu yana katma değerli hizmetlere ilişkin alanlarda lider projeler yaratma, geliştirme ve uygulama konularında önderliğini sürdürüyor.

Şirketler Grubu’ndada 24 yıldır ‘’Türkiye’nin Bilişim Sesi’’ olan BThaber A.Ş., Türk Bilişim Sektörüne hizmet vermeyi, iş dünyasının teknolojiyi daha etkin, bilinçli ve verimli kullanması için bilgilendirme araçları geliştirip sunmayı ilke ediniyor.

Buradan yola çıkarak, Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen detaylı bir çalışmayı her yıl kamuoyuna sunuyor.

Detaylı bilgi için: https://bilisimzirvesi.com.tr/tr/etkinlikler/etkinlik/bilisim-500-plus-odul-toreni

Tüm liste için: https://bilisimzirvesi.com.tr/documents/Analiz/b500-2017-500-sirket.pdf

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara