ODTÜ TEKNOKENT

Gamebra.in Stugan Hızlandırma Programının konuğu olacak

ODTÜ TEKNOKENT ATOM merkezi oyun firması Gamebra.in İsveç’te yer alan Stugan Hızlandırıcı...

Tarih 09.08.2017

ATOM ön kuluçka merkezi ekiplerimizden Gamebra.in, İsveç’te yer alan ve başarılı oyun geliştiricilerinin bir araya geldiği Stugan Hızlandırma Programına seçilmeyi başardı. Ekip, 2 ay boyunca şehir hayatından uzakta, orman içerisinde yer alan kabinlerde kalarak oyunlarını geliştirme fırsatı yakalayacak. Stugan’da bir araya gelecek ekipler aynı zamanda başka ülkelerden gelecek başarılı oyun geliştiricilerle de tanışma şansı elde edecek. 


Stugan
Stugan, yetenekli oyun geliştiriciler için kar amacı gütmeyen bir hızlandırma programı olup, yeni ekiplerin ve bireylerin en çılgın oyun fikirlerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. 2 ay boyunca ormanın içerisinde, şehir hayatından kilometrelerce uzaklıkta, 20 bağımsız oyun geliştirici hayallerindeki oyunları geliştirebilmek için bir araya geliyor. 


İlki 2015 yılında düzenlenen Stugan Hızlandırma Programı’na seçilmeyi başaran başarılı ekipler; hayallerindeki oyunu, hedefleri doğrultusunda yaratmaya çalışırken bağımsız oyun geliştiriciler ve oyun endüstrisinden gelen ziyaretçilerle tanışma fırsatı yakalıyor, networklerini geliştirebiliyorlar. Ayrıca her hafta Stugan’dan yayınlanacak videolarla tüm dünyaya tanıtımlarını yapabilme şansı yakalıyorlar. 

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara