ODTÜ TEKNOKENT

Eğlence, Sosyalleşme ve Yardımlaşma bir aradaydı

ODTÜ TEKNOKENT, gelenekselleşen “ODTÜ TEKNOKENT Festivali”ni bu yıl 3’üncü kez gerçekleşti...

Tarih 03.10.2018

ODTÜ TEKNOKENT tarafından her yıl bölgede çalışan firma personellerinin görüş alışverişinde bulunmaları, iş hayatının verdiği stresten bir an olsun uzaklaşmalarını sağlayarak eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeleri için düzenlenen “ODTÜ TEKNOKENT Festivali”, bu yıl da eğlencenin yanı sıra çok önemli bir amaca hizmet etti.

Festival alanında;  bölge çalışanlarına tanıtımlarını yapmak isteyen sponsor firmaların stantları, özgün ürünleriyle tasarım stantları ve yeme-içme stantlarının yanı sıra festivalin sosyal sorumluluk amacı kapsamında Tomurcuk Vakfı kendi standıyla yer aldı.

Sabah saatlerinde sponsor firmaların etkinlikleri ve yarışmalarla başlayan festival, Tomurcuk Vakfı’nın farkındalık etkinlikleri ve açık hava oyunlarıyla devam etti. Ayrıca festival boyunca hem Tomurcuk Vakfı’nın hem de ziyaretçilerin birlikte çalışmasıyla yapılan grafiti boyama etkinliği festival alanının en renkli köşesi oldu. Pek çok etkinlikte yer alan down sendromlu arkadaşlarla bölge çalışanlarının bir araya geldiği yarışmalar festivalin en ilgi çekici anlarına sahne oldu. Festival, teşekkür konuşmalarının ardından konserle son buldu.

Her yıl eğlence, sosyalleşme ve yardımlaşma amacıyla gerçekleştirilen festivalde, ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde bulunan şirket ve start up’lar bir araya gelirken, festivale stant açarak katılan “Tomurcuk Vakfı”, ODTÜ TEKNOKENT’lileri vakıf çalışmaları hakkında bilgilendirdi. Günün sonunda elde edilen gelir ise Tomurcuk Vakfı’na bağışlandı.

Tomurcuk Vakfı'yla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara