ODTÜ TEKNOKENT

ATOM ekibi Binary Games’in oyunu Newton - Gravity Puzzle, App Store'da!

ODTÜ TEKNOKENT Ön Kuluçka Merkezi ATOM ekiplerinden Binary Games’in oyunu geçtiğimiz aylar...

Tarih 09.08.2017

Hem Bulmaca Hem Aksiyon!
Newton - Gravity Puzzle, yerçekimini kontrol etmeye dayanan bir oyun. Oyun yer çekimini kontrol edebileceğiniz dönen bir sahneden oluşuyor. Bulmacaları çözmeniz ve çeşitli engeller karşısında topu hedefe götürmeniz gerekiyor. Yaratıcı mekanikler ve zorlayıcı seviyeler hem düşünmenizi hem de eğlenmenizi sağlayacak. Farklı mekanikler her seviyeyi eşsiz kılarken, reflekslerinizin ve beyninizin birlikte çalışması gerekecek. Newton - Gravity Puzzle, yeni nesil, minimal bulmaca - aksiyon oyunu, eğlenceli ve bir o kadar da zorlu mekanikleri ile dikkat çekiyor. Düşün, stratejini planla ve harekete geç!

Yaz İçin Minimal Eğlence!
Newton - Gravity Puzzle oyununda 60 farklı bölüm var. Bölümler ilerledikçe, mekanikler değişiyor ve oyun gitgide zorlaşmaya başlıyor. Çok çeşitli oyun içeriği olması, sizi sürekli oyunda tutacak. Oyunun, test aşamasında yarattığı ilgiden dolayı ekip şimdiden yeni bölümler ve özellikler üzerinde çalışıyor.

"Binary Games" kimdir?
Binary Games, ODTÜ TEKNOKENT ATOM ön kuluçka merkezinde yer alan 2 kişilik bir ekip. Oyun tasarımından yazılım, görsel efektler ve diğer tüm unsurlar yalnızca Binary Games ekibi tarafından geliştiriliyor. Binary Games, bu sene daha eğlenceli oyunlarla sizi zorluyor olacak.

App Store'dan indirin:
https://itunes.apple.com/app/id1232362815

-Website: https://binarygamestudio.com
-Facebook: https://www.facebook.com/binarygames
-Twitter: https://twitter.com/binarygames010
-Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCA3RRySisMsuZvK9u930MbQ

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara