ODTÜ TEKNOKENT
ODTÜ TEKNOKENT ODTÜ TEKNOKENT
BlokZinciri Türkiye Zirvesi '18
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Blokzinciri Teknolojisi kriptografi ve para transferi hakkında düşündüklerimizi değiştirdiği kadar kalıcı veriyi dağıtık saklama teknolojisinde de devrim yaratan bir alan açtı.  

Para transferinde ya da kişilerle ilgili veri yazma/saklama alanında yer alan özel ve kamu şirketlerinin rolü ve iş yapış şekli blokzinciri teknolojisinin yayılması ve getirileriyle birlikte yeniden tanımlanıyor, daha güvenli ve verimli alternatif çözüm önerileri sürülüyor. Bunun yanında blokzincirinin özellikle küçük ölçekli para transferleri için getirdiği kolaylıklar, iş modelleri ve her yönlü ödüllendirme konusunda da yeni bir çığır açıyor.  

Bu yeni teknoloji, aslında birçok farklı sektörü ilgilendiriyor: Bankalar, Telekonunikasyon şirketleri, havayolu şirketleri, dijital pazarlar, bilişim şirketleri, avukatlar, emlak ve sigorta sektöründe yer alan şirketler gibi birçok özel kuruluş yanında kamu kurumları ve aslında kişi (müşteri ya da vatandaş) ile ilgili bilginin saklandığı her kurum blokzincirinin farklılık yaratacağı bir alan haline geliyor. Bütün bu kurumlar ve firmalar, dünyada hızla gelişen bu teknolojiyi kendilerine adapte etmek için blokzincirini öğrenmek, sindirmek ve kendine uyarlamak durumunda, aksi halde değişen dünyanın geri kalanı ile uyumsuz ‘legacy’ sistemlerle çok uzun süre ayakta kalınması çok mümkün gözükmüyor.  

Bu görüşle yola çıkılan, 18-20 Kasım 2018 tarihlerinde, Ankara’da gerçekleşecek olan Blokzinciri TR Zirvesi’nde amacımız Blokzinciri teknolojisine yoğunlaşan profesyönelleri aynı platformda buluşturmak olduğu kadar, aynı zamanda Blokzincirini, hayatımızın içerisinde girdiği alanları ve etkileyeceği sektörleri inceleyerek irdelemek ve teknolojik engellere, mevzuat ve kanunlarla ilgili düzenleme çalışmalarına ışık tutmak.

Detaylı bilgi için: https://blockchaintrsummit.com/tr

 

ODTÜ TEKNOKENT ODTÜ TEKNOKENT
TESİD-KOSGEB Nesnelerin İnterneti Akıllı Yaşam Toplantısı
İstanbul – İTÜ ARI 3 TEKNOKENT

KOSGEB ve Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) işbirliği ile 20 Kasım 2018 tarihinde KOSGEB Başkanı Sayın Dr. Cevahir Uzkurt’un katılımı ile gerçekleştirilecek ‘’Nesnelerin İnterneti Akıllı Yaşam’’ toplantı programını aşağıda bilgilerinize sunar, katılım durumuzu 18 Kasım tarihine kadar tesid@tesid.org.tr adresine bildirmenizi rica ederiz. 

NESNELERİN İNTERNETİ AKILLI YAŞAM

20 Kasım 2018 / İstanbul – İTÜ ARI 3 TEKNOKENT 

PROGRAM:

09.00 – 09.30: Kayıt
09.30 – 09.35: Açılış Konuşması- Hoşgeldiniz
09.35– 10.00 Akıllı Yaşam- Dünyada ve Türkiye’de Öne Çıkan Uygulamalar, Vizyoner Bakış
Konuşmacı: Berrin Benli / Novusens İnovasyon ve Girişimcilik Enstitüsü (Özgeçmiş)
 
10.00 – 11.00: Panel
Nesnelerin İnterneti – Akıllı Yaşam’da Büyük Şirket – KOBİ İşbirliği
Moderatör:  Lütfi Yenel / KRON Yönetim Kurulu Başkanı – TESİD Danışma Kurulu Tabii Üyesi
Panelistler:
Yaman Tunaoğlu / KAREL Kurucu Ortak ve CTO – TESİD YK Üyesi
Erkan Duysa / ARÇELİK İnovasyon Direktörü
Evren Özatay / IUGO Yönetici Ortak
İlkay M. Çelik / GESK Technologies Kurucu Ortak 
 
11.00 – 11.30: Çay-kahve arası
 
11.30 – 12.45: KOSGEB Bakış Açısı
Dr. Cevahir UZKURT / KOSGEB Başkanı
 
12.45- 13.00: Günün Özeti ve Kapanış Notları
C. Müjdat ALTAY / TESİD Başkanı – NETAŞ CEO

 

 

 

ODTÜ TEKNOKENT ODTÜ TEKNOKENT
T.ICT İş Birliği Günleri: TÜPRAŞ
ODTÜ TEKNOKENT İkizler Binası Konferans Salonu

ODTÜ TEKNOKENT Bilişim ve Telekomünikasyon Kümelenmesi - T.ICT tarafından organize edilen T.ICT İş Birliği Günleri etkinliklerine 22 Kasım 2018 tarihinde TÜPRAŞ ile devam edilecektir.

Aşağıda detayları paylaşılan etkinliğe katılmak isteyen firma yetkililerinin 15 Kasım Perşembe günü mesai bitimine kadar ayca.batur@odtuteknokent.com.tr adresine bilgi vermelerini rica ederiz.

B2B görüşmeler aşağıda belirtilen 3 alanda yapılacak olup, görüşmelere katılmak isteyen ilgililerin ayrıca görüşme yapmak istediği alanı da belirtmelerini rica ederiz.

1.      Veri Analitiği & Yapay Zeka

2.      Yazılım & Dijital Teknolojiler

3.      Ar-Ge & İnovasyon

ODTÜ TEKNOKENT ODTÜ TEKNOKENT
Yenilikçi Yazılımlar Yarışıyor (Y3)
ODTÜ Görüntü Analizi Uygulama ve Araştırma Merkezi

Yenilikçi Yazılımlar Yarışıyor (Y3) Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve ODTÜ Görüntü Analiz Merkezi (OGAM) işbirliği ile her yıl düzenlenecek bir yarışma serisidir.  

Bu yıl gerçekleşecek yarışma, elektro-optik (E/O) uydu görüntülerinden otomatik hedef tespit ve tanıma konularında ülkemizde üniversite, firma ve araştırıcılarda var olan yetenek ve birikimleri adil ve hassas bir şekilde ölçmeyi hedeflemektedir.  

Bu yıl yapılacak yarışma kapsamında, 1 metre ve daha yüksek yer çözünürlüğüne sahip (3 bant, RGB) uydu görüntüleri üzerinde uçak, gemi, bina/hangar, POL/Radom ve heliport hedeflerinin yazılımlar vasıtasıyla otomatik olarak tespit ve tanınması gerçekleştirilecektir. 

Bu yıl dereceye giren yarışmacılara toplam 100.000TL ödül dağıtılması planlanmaktadır.

Yarışmanın otomatik tespit ve tanıma performans ölçüm süreçleri OGAM tarafından yürütülecektir.  

Yarışma için ön başvurular Savunma Sanayii Başkanlığı’na resmi yazı veya dilekçe ile 30.11.2018 tarihine kadar yapılacaktır. Başvuru yapan üniversite, firma ve araştırıcıların kimliklerinin gizliliği SSB tarafından sağlanacaktır

SSB tarafından yarışmaya katılması onaylanan yarışmacılar ile testlerde kullanılacaklara benzer örnek görüntüler paylaşılacak, ancak testlerin gerçekleştirileceği veriler gizlilik nedeniyle hiçbir şartta paylaşılmayacaktır. 

Yarışmacılara ait yazılımlar OGAM bünyesindeki sunucular üzerinde çalıştırılarak sonuçlar otomatik olarak elde edilecek ve değerlendirilecektir. Bu amaçla, yarışmacıların yazılımlarını kaynak kodları derlenmiş bir şekilde ve ilgili kaynak kod dosyaları içermeyen çalıştırılabilir ikili (binary) uygulamalar olarak 02.05.2019 tarihine kadar y3.ogam.metu.edu.tr adresi üzerinden yüklemeleri beklenmektedir. Örnek veriler, yazılımların ne şekilde hazırlanacağı ve yükleneceği konusundaki detaylar SSB tarafından katılımları onaylanan yarışmacılar ile paylaşılacaktır. 

Yenilikçi Yazılımlar Yarışıyor (Y3) ile ilgili daha detaylı bilgiye y3.ogam.metu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

ATOM ATOM
BTK Oyun Maratonu ve Kristal Piksel Ödül Töreni
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), ODTÜ TEKNOKENT,  Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED), Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği (Btider) ve Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (ATOM) işbirliği ile 18-19 Aralık 2018 tarihlerinde BTK ev sahipliği ve koordinasyonunda "Eğitici Oyunlar"  temalı  "Oyun Maratonu Yarışması"  ve  20  Aralık  2018 tarihinde ise "Kristal Piksel" ödül töreni düzenlenecektir.

Türkiye’de kısa sürede eğitici temalı özgün dijital oyun geliştirilmesini amaçlayan "BTK Oyun Maratonu" 18 yaşından büyük dijital oyun geliştirme konusuna ilgi duyan her kesimden insana kucak açıyor. 42 saat sürecek yarışmada dereceye giren katılımcılar "Kristal Piksel" ödül töreninde ödülleriyle buluşacaklar.

Daha fazla bilgi ve yarışma başvurusu için: http://gim.btk.gov.tr/oyunmaratonu/

ODTÜ TEKNOKENT ODTÜ TEKNOKENT
2018 TTGV Ödülleri

Teknoloji, ticarileşme, Ar-Ge ve inovasyon yönetimi alanlarında 40 yaş ve altı profesyonellere yönelik bir ödül programı olan TTGV Ödülleri, 2018 yılında aşağıdaki iki kategoride sahiplerini bulacaktır. 

  • Dr. Akın Çakmakcı Ödülü, üniversite-sanayi işbirliğini güçlendirmek ve üniversitelerde gerçekleştirilen Ar-Ge faaliyetlerinin ticarileşmesini teşvik etmek amacıyla, sanayide uygulanmış tezler; tez sahipleri, tez danışmanları ve tezin uygulandığı firmalara verilen ödüldür.( Bu kategoride ödül almaya hak kazanan 3 tez sahibine 10.000 TL para ödülü ve ödül beratı, tez danışmanlarına 10.000 TL para ödülü ve ödül beratı ve firmalara da ödül beratı verilir. Birden fazla tez danışmanı olması durumunda, tez danışmanı için belirlenmiş ödül eşit bölünür.) 
  • Refik Üreyen Ödülü, Ar-Ge ve inovasyon yönetimi ile kültür yaratma süreçlerinde öncü rol oynamış, bunların değişimlerinde etkin görev almış ve somut katkı sağlamış, başarı öyküsü olan kişilere verilen ödüldür. (Bu kategoride, ödül almaya hak kazanan 3 kişiye 10.000 TL para ödülü ve ödül beratı verilir.)

 

Ağustos-Eylül 2018: 
Başvuruların Alınması

Ekim-Kasım 2018: 
Jüri Değerlendirmeleri

Aralık 2018: 
Ödül Töreni

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye'nin 'oyun fabrikası' 10 yaşında

Türkiye'nin 'oyun fabrikası' 10 yaşında

Türkiye'nin ilk tematik ön kuluçka merkezi olan Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi bünyesinde 10 yıl içerisinde bin 500’den fazla geliştirici desteklendi, 90’ın üzerinde ekip kuruldu, bu ekipler 500’den fazla oyun geliştirdi.
Devamını Oku
Meraklı Abidin’in Maceraları çocukları bekliyor

Meraklı Abidin’in Maceraları çocukları bekliyor

ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde yer alan DamaSistem eğitim yazılımları firmasının, okul öncesi bilişsel gelişimi destekleyici yeni nesil akıllı oyuncaklar projesi, Meraklı Abidin’in Maceraları ios ve android mobil pazarda indirilmeyi bekliyor.
Devamını Oku
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Bünyesinde Oyun Maratonu Yarışması Düzenleniyor

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Bünyesinde Oyun Maratonu Yarışması Düzenleniyor

"Eğitici Oyunlar" temalı "Oyun Maratonu Yarışması" ve 20 Aralık 2018 tarihinde ise "Kristal Piksel" ödül töreni düzenlenecek.
Devamını Oku
ODTÜ TEKNOKENT firmalarına İngiltere’ye açılma fırsatı

ODTÜ TEKNOKENT firmalarına İngiltere’ye açılma fırsatı

T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle yürütülen ODTÜ TEKNOKENT Bilişim ve Telekomünikasyon Kümelenmesi T.ICT, ODTÜ TEKNOKENT firmalarının uluslararasılaşma kapasitelerinin artırılması ve İngiltere pazarına girişlerinin hızlandırılması amacıyla İngiltere’ye “Ticaret Heyeti” düzenledi.
Devamını Oku
“Ekosisteme Değer Katanlar Özel Ödülü” ODTÜ'nün oldu

“Ekosisteme Değer Katanlar Özel Ödülü” ODTÜ'nün oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) ortaklığında, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla bu yıl ilk kez düzenlenen “Türkiye’nin Girişimcileri Ödül Töreni’nde ODTÜ, “Ekosisteme Değer Katanlar Özel Ödülü “nün sahibi oldu.
Devamını Oku
Yeni fikirler yeni işlere yelken açtı

Yeni fikirler yeni işlere yelken açtı

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Yeni Fikirler Yeni İşler Hızlandırma Programı'nın finalinde teknoloji odaklı girişimler bir dizi destekten yararlanmaya hak kazandı.
Devamını Oku
Dama Sistem’den Dijital Eğitim Projesi

Dama Sistem’den Dijital Eğitim Projesi

ODTÜ, Milli Eğitim Bakanlığı ve DamaSistem işbirliği ile hazırlanan Dijital Eğitim Projesi 199 başvuru arasından 1’inci oldu.
Devamını Oku
Geleceğe yön veren projeler sahne almaya hazır

Geleceğe yön veren projeler sahne almaya hazır

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından bu yıl 14.sü düzenlenen Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ)’de sona yaklaşıldı. Geleceğe yön verecek girişimler 6 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek etkinlikte Oylum Talu’nun sunumu ile izleyici karşısına çıkacak.
Devamını Oku
Eğlence, Sosyalleşme ve Yardımlaşma bir aradaydı

Eğlence, Sosyalleşme ve Yardımlaşma bir aradaydı

ODTÜ TEKNOKENT, gelenekselleşen “ODTÜ TEKNOKENT Festivali”ni bu yıl 3’üncü kez gerçekleştirdi.
Devamını Oku
Dijital dönüşüm için şirketler ve akademisyenlerden işbirliği

Dijital dönüşüm için şirketler ve akademisyenlerden işbirliği

ODTÜ TEKNOKENT şirketlerinin kapasitelerini ortaya çıkarmak ve Üniversite Sanayi İşbirliğini arttırmak amacıyla ODTÜ-BİLTİR Merkezi Teknolojik Dönüşüm/Endüstri 4.0 Platformu işbirliği ile çalıştay gerçekleştirildi.
Devamını Oku
ATOM ATOM

ODTÜ TEKNOKENT’in üniversite öğrencileri arasında girişimciliği teşvik etmek amacıyla kurduğu ve “ATOM” (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi) adıyla girişimci öğrencilerin oyun yazılımı alanındaki fikirlerini ve projelerini geliştirebilecekleri ve kendi şirketlerini kurma imkanı buldukları bir ön kuluçka merkezidir.

Oyun yazılımı alanında becerisi olan öğrencilere, 600 m2’lik açık ofis alanı ve toplantı salonlarından oluşan mekanda, oyun, animasyon ve simülasyon geliştirmek için ihtiyaç duyacakları altyapı, üstyapı olanakları, eğitimler ve şirketlerle ortak proje geliştirme imkanı sağlanmaktadır.

Siteye Git
T-Health T-Health

ODTÜ TEKNOKENT firmalarının yurtiçi ve yurtdışı pazarlardan daha fazla pay almaları, işbirliklerini artırmaları ve ortak hareket etmelerine yönelik olarak ağırlık verilen kümelenme faaliyetleri kapsamında 2016 yılında Sağlık Teknolojileri alanında da kümelenme çalışmaları başlatılmıştır.

Sağlık Teknolojileri alanında faaliyet gösteren ODTÜ TEKNOKENT firmaları “medikal cihaz, sağlık bilişimi ve biyoteknoloji” alanlarında çalışmakta olup bu çerçevede kurulan kümelenme “İleri Sağlık Teknolojileri Kümelenmesi” olarak adlandırılmış ve odağı “teknolojiyi geliştiren” olarak belirlenmiştir.

TSSK TSSK

ODTÜ TEKNOKENT, aktif olarak Ar-Ge yapan savunma sanayii şirketleri ile ODTÜ içinde yer alan birçok araştırma merkezi ve laboratuvarı bünyesinde barındırmakta olup, 2010 yılı itibariyle Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) adı altında bu firmaları kümelemiştir. 

Bölgedeki diğer Teknokent firmalarının katılımı ile genişleyen TSSK’nın bünyesindeki şirketler, birbirlerini tamamlayıcı ve birbirlerinin kabiliyetlerine katma değer ekleyen ve savunma, havacılık ve güvenlik alanları için yeni ürün ve hizmetler geliştiren dikey uzmanlıklara sahiptirler.

Siteye Git
T.BIGG T.BIGG

TÜBİTAK BİGG 1512 Bireysel Girişimcilik Aşamalı Destek Programı kapsamında uygulayıcı kuruluşlardan biri olan ODTÜ TEKNOKENT yürütücülüğünde sürdürülen T.BİGG programıyla, yeni hayat bulan şirketlere destek sağlanmakta, kuluçka evresindeki bu şirketlere eğitimler, mentörlük, danışmanlık ve finansal destek sunulmaktadır. 

Siteye Git
T.ICT T.ICT

ODTÜ TEKNOKENT, bilişim ve telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren 165’i aşkın üst düzey ve kapasitesi yüksek Ar-Ge firmasının gücünü bir araya getirip, kümelenme faaliyetlerine başlamış ve 2014 yılında ODTÜ TEKNOKENT Bilişim ve Telekomünikasyon Kümelenmesi – T.ICT’yi kurmuştur. 

T.ICT, kurumsal yazılımlar, bilgi güvenliği, akıllı sistemler, oyun, sağlık bilişimi, nesnelerin interneti, yapay zeka, coğrafi bilgi sistemleri, e-öğrenme, mobil uygulamalar, dil işleme, büyük veri, simülasyon, görüntü işleme, telekomünikasyon, eğitim gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren farklı büyüklükteki firmalardan oluşmaktadır

Siteye Git
YFYİ YFYİ

Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) ODTÜ TEKNOKENT tarafından 2005 yılından bu yana düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en büyük teknoloji tabanlı girişimcilik programıdır. Temel amacı başta üniversite öğrencileri olmak üzere, gençleri girişimciliğe özendirerek ülke çapında girişimciliği teşvik etmek ve girişimcilik kültürünü yeni nesle benimsetmektir. 

ODTÜ ile ODTÜ TEKNOKENT işbirliğinde gerçekleştirilen YFYİ, yenilikçi ve teknoloji tabanlı iş fikri olan öğrencilerin ve yeni mezunların fikirlerini hayata geçirmeleri için uygun ortamı sağlamakta ve onlara başarılı iş adamları olmaları yolunda destek vermektedir.

Siteye Git
TTO TTO

ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde kurulan “ODTÜ Teknoloji Transfer Ofisi (ODTÜ – TTO)” hem üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi hem de teknoloji odaklı girişimciliğin desteklenmesi için geliştirilmiş bir yapıdır. Üniversitede üretilen akademik bilginin ticari değere dönüşmesi için patent alınmasından, şirket kurulmasına kadar hem finansal olarak hem de yönetsel olarak tüm süreci akademisyenler adına ODTÜ TEKNOKENT yönetimi yürütmektedir.

Growth Circuit

FARK YARATAN FİRMALARIMIZ

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan gelen misafirlerimize ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT’i anlatıyoruz. https://t.co/MtvHVSWWBG

Firmalarımızdan Simsoft, yazılım mühendisi, proje uzmanı, iş geliştirme uzmanı, içerik geliştirme uzmanı ve 3D mode… https://t.co/yzZSUn1hJL

RT @yfyi: YFYİ şirketlerimizden AnkaBeta #TechAnkara Proje Pazarı 2018 de Akıllı Şehirler Özel Ödülünün sahibi oldu 👏🏻 https://t.co/uxUotJ9…

Her sene dünya ile eş zamanlı düzenlenen oyun maratonu Global Game Jam merkezi olmak isteyenler için başvurular dev… https://t.co/IeV1W8WeWV

RT @TechAnkara: #TechAnkara Proje Pazarı 2018'de @ODTUTeknokent Ofis Ödülü: "https://t.co/ZVLFT5pNXr" projesi ile Murat Sancar https://t.co…

ODTÜ TEKNOKENT Bilişim ve Telekomünikasyon Kümelenmesi - T.ICT tarafından organize edilen T.ICT İş Birliği Günleri… https://t.co/8QeVc4DWxu

RT @KuartisMED: We will be at @MEDICATradeFair Hall16 Booth D42-6. If you are interested in neonatal healthcare, please contact us! Proud r…

TechAnkara Proje Pazarı 2018'de "ODTÜ TEKNOKENT Ofis Ödülü"ü eğitim teknolojileri alanında faaliyet gösteren… https://t.co/FaRbiE141v

ODTÜ TEKNOKENT'ten yeni haberlerle yeni bültenimiz yayında. Keyifli okumalar: https://t.co/14onChWBVX https://t.co/RNr759uVXd

Saygıyla anıyoruz. #10Kasim #10Kasım193oo #atamizindeyiz #MustafaKemalATATURK https://t.co/XIncYWelCB

https://t.co/8NgoJq8OYy

Tebrikler 👏👏Dünyanın en büyük genom projelerinin ana yürütücülerinden olan firmamız Seven Bridges, yeni kurduğu ila… https://t.co/fjsGKkepqa

ODTÜ TEKNOKENT olarak, ev sahipliğini Antalya Teknokent'in üstlendiği ve 80’e yakın Teknokent’ten 150 yönetici ve b… https://t.co/NrLVaYV4Vk

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi tarafından düzenlenen 11. TASAM Stratejik Vizyon Ödülleri'nde "Stratejik V… https://t.co/5yCeXfZtAq

RT @trseis: Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Fikret Küçükdeveci “Tıbbi Cihazlarda Akreditasyon Süreçleri” adlı sunumu gerçekleştiriyor. @ODTUTekno…

ODTÜ TEKNOKENT İleri Sağlık Teknolojileri Kümelenmesi T-HEALTH tarafından bu yıl ilki düzenlenen T-HEALTH Talks: Ti… https://t.co/jawWKIsLEO

RT @karatekinUni: Çankırı İnovasyon Ekosisteminin Güçlendirilmesi Çalıştayı ve Paneli için üniversitemizde bulunan ODTÜ Teknokent @metutech…

Mentor olarak da destek verdiğimiz G3 Forum’da İnkubasyon Merkezleri, Fırsatlar ve Yeni Trendler panelinde Genel Mü… https://t.co/FhylMbhosT

RT @yfyi: SOCAP18’den ödülle ayrılan YFYİ şirketimiz @Otsimo yu tebrik ederiz. 🤗 @SOCAPmarkets @ODTUTeknokent https://t.co/CyNULRUCXX

Firmalarımızdan Milsoft, yeni mezun veya tecrübeli Bilgisayar/Elektrik-Elektronik mühendisi ekip arkadaşları arıyor… https://t.co/wRt3D362Uk

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara